החלפת מנעולים

החלפת מנעולים – הכול על אודות החלפת מנעול לבית, לרכב ולכספת

צרור המנעולים מלווה אותנו בכל יום ובכל שעה. המנעולים מעניקים לנו הגנה, ביטחון וידיעה כי אף זר לא יצליח להיכנס לבית שלנו, לרכב או לפרוץ את הכספת. כאשר המנעול אבד, נשבר או שהוא חורק ואינו מסתובב, אל תחכו עד לרגע שבו תישארו מחוץ לבית או לרכב בלי יכולת להיכנס. הזמינו עוד היום את "מג'יק מנעולים", אנו מכירים את כל סוגי המנעולים, נוכל להמליץ על המנעול המתאים ביותר ולהחליף אותו בהצלחה.

החלפת מנעולים שבעה מצבים שבהם צריך להחליף מנעול

עברתם לדירה חדשה? כדאי לכם להחליף את המנעול. בעת מעבר לדירה חדשה מהקבלן או לדירה שקניתם מיד שנייה, חשוב להחליף את המנעול עוד לפני שנכנסתם אל הבית החדש. החלפת המנעול תעניק לכם ביטחון והגנה מרבית. אף פעם אינכם יודעים היכן מסתובב המנעול הישן ומתי מישהו עלול להשתמש בו.

המנעול חורק, לא מסתובב ואתם לא מצליחים לפתוח את הדלת בקלות, הזמינו מיד מנעולן מוסמך. רגע לפני שאתם מזמינים את המנעולן נסו לשמן את המנעול, לפעמים תצליחו לתקן בעצמכם את המנעול ולחסוך את העלות של המנעול החדש. אל תשמנו את המנעול עם כל סוג של שמן, זה עלול להזיק יותר מאשר להועיל. בחנויות של חומרי הבניין מוכרים שמן מיוחד לשימון מנעולים, נסו אותו. לא הצלחתם? זה הזמן להתקשר אל מג'יק מנעולים ולהחליף מנעול.

המפתח אבד, מומלץ מאוד להחליף מנעול במיוחד כאשר יחד עם המפתח איבדתם את התיק ובו מסמכים חשובים כמו רישיון נהיגה, תעודת זהות או כל מסמך שבו כתובה הכתובת שלכם. אם התיק שלכם הגיע לידיים עוינות, הם עלולים לעשות שימוש במידע ולפרוץ לבית.

רוצים לשפר את רמת האבטחה בבית? החליפו את המנעול. בשוק מצויים מנעולים מסוגים שונים, כל אחד מעניק רמת אבטחה אחרת. צרו קשר עם מנעולן מקצועי והתייעצו אתו על סוג המנעול המתאים לרמת האבטחה הנדרשת לבית או לעסק שלכם.

 

פרצו אליכם הביתה, רגע אחרי שאתם מזמינים את המשטרה, התקשרו גם למנעולן כדי להחליף את המנעול הישן כדי ולמנוע פריצה חוזרת. זוהי גם הזדמנות מצוין לשדרג את רמת הבטיחות של המנעול.

כל פריצה של מנעול לרכב מחייבת בדיקה של נעילת המנעול לאחר הפריצה. במקרים רבים כאשר אי אפשר יהיה לנעול את הרכב לאחר הפריצה יש להחליף את המנעול. החלפת מנעול לרכב מחייבת ידע, ניסיון והיכרות עם כל סוגי המנעולים ועם מנגנוני הנעילה השונים.

החלפת מנעול לכספת נדרשת כאשר התבצע ניסיון פריצה לכספת, כאשר המנגנון של מנעול הכספת נשחק או כאשר אתם מעוניינים להגביר את רמת האבטחה. כאשר מחליפים מנעול לכספת חשוב לבחור מנעולן מקצועי, ישר ואמין.