שיפוץ משרדים

שיפוץ משרדיםהידעתם, משרד משופץ תורם להצלחה העסקית!

לנראות של המשרד יש חשיבות רבה במיוחד בעידן שבו התחרות בין החברות היא גדולה מאוד. כאשר לקוח מגיע אל המשרד, משרד מוזנח וישן עלול להרתיע אותו ואילו משרד משופץ, חדש ועדכני ישדר לו יוקרה ורצינות.

עובדים רבים נמצאים שעות רבות יותר במשרד מאשר בבית. סביבת עבודה נוחה ונעימה תעשה את ההבדל בין עובדים השמחים להגיע אל המשרד בכל בוקר לבין עובדים המגיעים לעבודה רק בגלל שהם חייבים את המשכורת החודשית, אך לא מתאמצים ולא מרגישים חלק מהצלחת המשרד.

הבחירה הנכונה של אנשי המקצוע לשיפוץ המטבח מהותית מאוד להצלחת השיפוץ ולאווירה שלו. הצלחת הפרויקט תלויה בבחירה הנכונה של אנשי המקצוע.

חברת "עליאן לעבודות בנייה ושיפוצים" תשמח לעזור לכם להפוך את המשרד שלכם לסביבת עבודה נוחה לעובדים ומרשימה ללקוחות. צברנו ניסיון רב, אנו יודעים איך להפוך כל משרד למשרד יוקרתי, פרקטי, נוח ומרשים. נסו אותנו, אתם לא תתאכזבו.

שבעה דברים שחשוב לדעת על שיפוץ משרדים רגע לפני שמתחילים בשיפוץ

חשוב להחליט על סדרי עדיפות לכל משימה בשיפוץ ולקבוע לוח זמנים לכל שלב בשיפוץ. יש לסכם על תאריך התחלה של כל שלב בשיפוץ ותאריך יעד לסיום כל שלב בתהליך השיפוץ.

חשוב לשים לב לחלוקה נכונה של החללים. חלוקה נכונה של החללים היא אחד הדברים החשובים בכל משרד. בהתאם לצרכים תכננו עמדה לקבלת קהל, חדר ישיבות, חדר מנהלים, חדרי המתנה ללקוחות, חדרי משרדים לעובדים ועוד. שימו לב גם למקומות האחסון במשרד.

הקפידו על עיצוב שיתאים לאופי החברה, למטרות שלה ולהתנהלות של בית העסק. בחרו את הצבעים הנכונים בתאם לסוג השירותים שאתם נותנים. למשרד של עורכי דין, לדוגמה יתאימו צבעים חמים וסולידיים ואילו למשרד של פרסומאים יתאימו צבעים עליזים ונועזים יותר.

החליטו על תקציב שיפוץ, היצמדו אליו והשתדלו לא לחרוג ממנו.

נגישות היא מילת המפתח בשיפוץ של המשרד. מקמו נכון את הרהיטים, את המכשירים והחפצים השונים שבהם אתם עושים שימוש יום יומי.

תכננו נכון את נקודות החשמל במשרד כדי שיהיו נוחות ונגישות לכל מכשירי החשמל במשרד, לפקס, למכונת הצילום, למחשב ולכל מכשיר חשמלי שבו אתם משתמשים לעבודה היום יומית.

אם המשרד שלכם הומה אנשים בשעות העבודה, בררו עם קבלן השיפוצים האם אפשר לבצע את השיפוץ, את כולו או את חלקו, בשעות שבהן המשרד סגור כדי למנוע שיבושים במהלך העבודה.

לסיכום, שיפוץ משרד יכול להיות שיפוץ יסודי ואינטנסיבי הכולל שינוי של כל המקום או שיפוץ נקודתי שיגע רק בנקודות מסוימות, אך ישפיע על האווירה ועל הנוחות של העבודה. לא תמיד שיפוץ המשרד חייב להיות יקר, אנו בחברת "עליאן לעבודות בנייה ושיפוצים" נדע לשפץ כל משרד במינימום כסף ובמקסימום איכות.