תוספות בנייה

תוספות בנייה – לנצל טוב יותר את השטח ולהעלות את ערך הנכס

תוספות בנייה הן דרך נהדרת לנצל עד תום את השטח הבנוי של הנכס, ליהנות משטח נוסף בבית או בבית העסק ומעלייה בערך הנכס. בעלי דירות, בתים, עסקים ומשרדים לא תמיד מודעים לאפשרויות ההרחבה של הנכס אשר ברשותם , אפשר להוסיף תוספות בנייה מסוגים שונים, תוספות בנייה של חדרים, של ממ"ד, של מרפסות שמש, לבנות יחידה על הגג או בחצר הבית, להוסיף קומה לבניין מגורים משותף, להרחיב את מקום החניה ועוד. בתוך תקופה קצרה ובמחיר לא יקר אפשר להרחיב ולשדרג כל מבנה באיכות בנייה גבוהה ובעיצוב מרשים.

מתי ואיך אפשר לבצע תוספות בנייה?

תוספות הבנייה מותרות במספר מקרים: כאשר זכויות הבנייה בנכס לא נוצלו עד תום, כאשר אישור תכנית בניין הערים, תב"ע, מעדכנת זכויות נוספות לבנייה בנכסים, מותר להוסיף ממ"ד ומותר להוסיף שטח שירות כמו בניית מרתף, מחסן, חניה, חדר פחים או חדר כביסה, חדר ציוד לחימום ועוד.

את תוספות הבנייה אפשר לבצע במספר דרכים:

בשיטת הבנייה הקלאסית העושה שימוש בחומרי הגלם כמו בטון, בלוקים, ברזל, חול, מלט ועוד. זוהי שיטה ותיקה המאפשרת גמישות וביצוע שינויים בהתאם להעדפות של כל לקוח ואפשרות לשלב חומרים נוספים כמו גבס, עץ ועוד.

שיטת הבנייה הקלה משתמשת בחומר האלומיניום הנחשב לחומר זול, עמיד ובעל תכונות בידוד גבוהות. בשיטת הבנייה הקלה אפשר להזמין כמעט כל סוג של תוספת ובכל גודל. את החלק הפנימי של הקירות מצפים בקירות גבס בתוספת בידוד ותוספת הבנייה נראית כחלק בלתי נפרד מהמבנה. הבנייה הקלה מאפשרת בנייה מהירה, עמידה לתנאי מזג האוויר השונים במשך שנים ארוכות, עמידות בפני רעידת אדמה, בידוד ברמה גבוהה מפני קור, חום ורעשים חיצוניים ובעלויות זולות יותר מאשר שיטות בנייה אחרות.

תוספות בנייה מעץ מעניקות לכל מבנה מראה ייחודי והן בעלות יכולת בידוד גבוהה. כאשר אתם בוחרים לבנות תוספת בנייה מעץ, חשוב להקפיד שהעץ עבר טיפול מיוחד גד פגעי מזג האוויר ונגד חרקים ומזיקים.

אנו בחברת " עליאן, לעבודות בנייה ושיפוצים" מציעים את כל סוגי תוספות הבנייה תחת קורת גג אחת. אנו נדאג לכל התהליך, החל מהיום הראשון לביצוע השיפוץ ועד לקבלת המפתח.

רוצים להוסיף תוספת בנייה, הצטרפו אל ההצלחה! במשך שנים רבות ביצענו אינספור תוספות בנייה בשיטות השונות, כל לקוחותינו ישמחו להמליץ עלינו!